که این دولت و ملک میرود دست به دست

که چند گزینه مطرح بودند و سپس جریان آقای مرادی داغ شد و بعد آقای--- و بعد آقای حقانی در تمام شهر و محافل عمومی و خصوصی این بحث بود که باید چه کسی را انتخاب کرد؟

البته جا داره از آقای مرادی که حداقل حاضر شدند برای خدمت به مردم وطنشان به عشق آباد سیاسی برگردند و با همه مشکلات ساختند کمال تشکر را داشته باشیم.

اما آقای حقانی که سابقه مدریتی زیادی را دارند هم بعضی نکات را باید بدانند و مهمترین آن فراموش نکردن امر مهم مشورت است.گوش شنوا بودن تنها کافی نیست و عمل است که مردم را خوشنود میکند و برای اینکه تلاشهایتان به بار بشیند از این نکته مهم فراموش نکنید که ضربه خواهید خورد.البته یادتان نیز باشد که مشورت باید با همه باشد(چه آنکس که به مسجد میرود یا نمیرود و ...).و از جوانان و دانشجویان(به تعبیر خودتان موتور حرکت منطقه) به معنای واقعی فراموش نکنید.و مهمترین ملاکتان علم و کار افراد باشد و لا غیر.و بدانید که بخشدار نماینده همه اقشار مردم با همه نظرات مخالف و موافق است پس از این به بعد از جانبداری های سیاسی خودداری کنید.

و به عنوان اولین پیشنهاد نیز امیدواریم کارگروه های بخشداری را فعال کنید البته نه مانند فعالیت کارگروه های شورا.

و این شعر را نیز هر روز یاد آوری کنید که:
دریاب کنون که نعمتت هست به دست         که این دولت و ملک میرود دست به دست

/ 12 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هموطن

بسیار انتخاب هوشمندانه و کارشناسی شده بوده دست افرادی که عامل این انتخاب بودند درد نکند. اقای حقانی مثل بعضی از افراد نبود که کشته و مرده پست و مقام باشد . مردم مومن بخش دستگردان از ایشان خواستند که این مسئولیت را بپذیر ند.

ناصر

جهت یاد آوری عرض می شود ضمن اینکه باید بخشدار همانطور که شما فرمودید به همه مردم توجه داشته باشد نماینده دولت است و شوراها هستند که نمایندگان مردم اند.ببخشید بدتان نیاید و مثل پیام پست قبلی درخصوص امر به معروف و نهی از منکر قسمتی از آن را که شما را مجاب کرده بود و قضاوتتان را وارد نمی دانست را حذف نفرمائید!!!

یحیی

این جلسه معجونی بود که به هر چیزی ممکن است شباهت داشته باشد الا به تودیع و معارفه.

محمود

نه تودیع و معرفه در شان مردم بخش دستگردان بود و نه بررسی مشکلات آب روستای ملوند افق روشنی برای رفع گرفتاری ملوندیها نشان داد جز اینکه اهالی ملوند در چند نوبت خواستند به نشانه اعتراض جلسه را ترک کنند که با سماجت مانع آنها شدند !!! آخر شما را به خدا این چه مدیریتی است؟؟؟!!!این آقای بهزادی هم شده اند وزیر جیغ جیغ تو خالی که بهر حال باید روزگارشان بر سر مردم مظلوم شهرستان طبس بگذرانند.

محمدزاده

ای کاش جلسه را در ملوند نمی گذاشتند و دل مردم را اینگونه با ناشیگری بدرد نمی آوردند و مردم را اینگونه مسخره نمی کردند!!! و شعار نمی دادند که مثلاَ ما به روستاها توجه داریم و از چیزی که در این جلسه پرحاشیه که گریه پیران روستایمان را در آورد و خشم خودشان را به دشتی معاون فلاح زاده نشان دادند فقط در حد کمتر از پنج دقیقه بود!!!آنهم هیچ و پوچ

هموطن

اقای حسین محمدیان شما چقدر دلسوز سایت فرهیختگان شده اید و این نشان از کم تجربگی و هنوز خام بودند شما را می رساند . زیرا اگر شما مطالب ان را تائید نمائید می شود فهمید کرد که شما عملکرد ابوی گرامیتان در مدت بخشدار بودنشان را هم قبول نداشتید و بر مطالبی که برای ایشان در سایت اورده صحه گذاشته اید .

سایت هودر

سکوت سرشار از نگفته هاست و نا گفته ها پر بها ترین داشته هاست . . lموفق و پیروز باشید

سیدمهدی

به عنوان یک دانشجو معتقدم که متاسفانه بسیاری از دانشگاهها محل تزریق افکار مسموم هستند و خاصه دانشگاه تهران و برخی شهرهای بزرگ (که امتحان خود را در فتنه88پس دادند)صادر کننده این افکار به شهرها ی کوچکتر هستند. این سیاست زدگی گاهااز تهران به عشق اباد صادر میشود و متاسفانه حتی فضای سایبری هم تشدید کننده صدور این سیاست بازی است. درحالیکه به نظر میرسد تهران خدای شهرهای ایران شده باید گفت که ابدا این طور نیست و لازم است که فضای فرهنگی پایتخت به شهرهای کوچکتر مانند عشق ابادکشیده نشود. از همه سایتها و جناحها و دانشجوها پیشاپیش عذرخواهی میکنم

حسین

جوجه رو اخر پائیز میشمارند دور نیست آن روز وهمچنین این اشخاصی که در حال حاضر به تملق گویی برای سید احمد افتاده اند فردا مثل بخشدار قبلی برایش که چه ناگفته ها بنویسند و..

ترشی اندازان

تورو خدا مسئولین برامون شوهر پیدا کنین یا حداقل خدتون بیاین اقایی کنینو شوهرمون شین mer29+1 زهرا نازنین شادی و بقیه ترشی اندازان