پیام تبریک هیئت موسس انجمن پیک اندیشه به مناسبت عید سعید فطر

الله اکبر و لا اله الاالله والله اکبر – علی ما هدانا و له شکر علی ما…
رمضان ماه بندگی خدا، ماه قرآن و ماه عطر آگین اسلام چه خوش آمد و روح دل انگیز بندگی و مهربانی را نصیب بندگان خوب خدا کرد. مسلمانان سراسر جهان فرصت رمضان را بهترین عرصه برای اثبات عبودیت خویش دانسته و سعی در بهره جستن از آنان را داشتند آراستن خلوتگاه خدا در سایه پر برکت تلاوت آیات کلام الله مجید و تلطیف روح خدایی با بهره مندی از کلام شیوا و آرام بخش نهج البلاغه و سایر ادعیه ، دستاورد حلاوت بخشی بوده است  از رمضان که مسلمانان در این ماه پر فیض و برکت به آن نائل آمدند.
آری ماه میهمانی خدا رو به پایان است و سرخوش آنکه توانست از این آزمایش الهی سربلند بیرون آمده و خویش را آماده بهره بندی از برکات ایستادن در صفوف نماز عید فطر نماید. چرا که پروردگار متعال عید سعید فطر را بهترین آوردگاه شادی و شعف مسلمانان روزه داری قرار داده است که پس از یک ماه سجده و دعا و نیایش ، مهیای بهره مندی از آن شده باشند.
پس عید سعید فطر روز شاد باش روزه داران بر سر سفره احسان خداوند است در آستانه عیدسعید فطر روزه داران واقعی که از عبادت پروردگار خویش در ماه رمضان ،‌سرمست شده اند ، از اینکه رمضان رخت بر بسته است غبطه می خورند و به شکرانه نشستن بر سرسفره احسان روز فطر ، سر از پا نمی شناسند و شایسته است که گفته شود:

عید رمضان آمدو ماه رمضان رفت              صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت.

این عید را بر تمامی شما عزیزان بخصوص همشهریان عزیز و بویژه شما دانشجویان تبریک عرض می کنیم.موفق و پیروز باشید.

/ 0 نظر / 10 بازدید