شهردار جدید عشق آباد مشخص شد..!

در حالی امام جمعه شهر از پشت تریبون نماز جمعه این خبر را با قاطعیت اعلام کردند که خبر ها حاکی از آن است که آقای ملکی از سوی استانداری مورد پذیرش واقع نشدند.

حجت الاسلام اخلاقی فرد ضمن اشاره به تغییرات گسترده سطح بخش آقای ملکی را فردی پر تلاش و با سابقه خواند و ضمن اشاره به دو دوره سرپرستی,ایشان را به عنوان لایق ترین فرد تایید کردند.

اما استانداری یزد با مخالفت با این پیشنهاد به دلیل نداشتن مدرک قابل قبول ایشان را برای تصدی این پست قابل قبول ندانست.

هرچند کارشناسان و مردم از این بی دقتی که در بحث پروژه های عمرانی انجام میگیرد به شکوه و ستوه آمده اند.اما هیچ مرجعی برای پاسخ به این عزیزان وجود ندارد.

البته پاسخ هایشان نیز مشخص است و حتما در جواب خواهند گفت شهرداری کارشناس دارد!!

 

/ 3 نظر / 9 بازدید
هاتف

سلام .خواهشا برای انتخاب شهردار جدید یک نیروی متخصص انتخاب شود نه معلم دین وزندگی یا لیسانس زمین شناسی یاحقوق و.....

هیچکس

استاندار هم یک دفعه ای از خودش بنا بر سلیقه شخصی اش گفته شهرداران باید بعد ازاین لیسانس عمران و شهرسازی باشند. شاید باتوجه به روحیات که مردم پرتوقع و دم دمی مزاج عشق آبادی دارند این آقا که هم بومی هستند و هم میگن سر چند تا شهردار رو تا حالا خوردند گزینه ی خوبی باشند.توروخدا بزارین یه چند وقتی هم این آقا حال کنند .مگه بقیه نکردند این آقا هم روش......

قاعدین

توروخداکسانی برای انتخاب شهردارتلاش کنندکه آدم باشندکه یک شهردارآدم انتخاب کنندکه بقیه را آدم ببینه نه فقط خودش رو بااطرافیانش به امید اینکه برای نوه هامون بتونن عشق آباد رو شهرستان کنند .................................باتشکر(...)