طبس و ده سال سوال بی پاسخ،آقای استاندار پاسخ نمی دهید ؟

حال بعد از گذشت ده سال از الحاق شهرستان وسیع ومعدنی طبس به استان یزد، با پیگیریهای مسئولان شهرستان زمزمه های الحاق به خراسان جنوبی به گوش میرسد، که یکی انکار و یکی تصدیق می کند.

طبیعی است که در این حالت گروهی در موافقت طرح و گروهی در مخالفت آن اظهار نظر می کنند، که هردو نظر در جایگاه خود برای مدیران کشور محترم و قابل بررسی است.

اینجاست که یک رسانه باید آیینه تمام نمای مردمی باشد که هر روز با شوق به اطلاع از خبرهای روز به آن رجوع می کنند و گاهی مثل همین خبرگزاری "یزدفردا" آزادانه در ذیل اخبارنظر می دهند و در آن درد دل می کنند.

حال روی سخن من با استاندار عزیز و سردار بزرگ دفاع و مقاومت است:

آقای استاندار: مگر خواسته مردم شهرستان طبس و مدیران آن که جزیی از حوزه مدیریت جنابعالی است، برای شما قابل احترام نیست؟؟؟ که البته یقین بر آنست که هست.

مگر امروز حاضر شدن در جمع مردمی که دارای خواسته های مشروع و گاهی مقبول نیز می باشند، سختر از رویارویی شما در دوران دفاع مقدس با دشمنان این آب و خاک است؟؟؟ که البته در چهره بسیجی شما قطعأ اینگونه نیست.

چند سال از مدیریت حضرتعالی بر استان دارالعباده می گذرد؟؟؟ چقدر آمار خدمات استان را در مجامع مردمی، برای مردم عزیز طبس باز گو کر ده اید؟؟؟ مگر نه اینست که تأکید امام کبیر(ره) و رهبر فهیم (دامت برکاته) بر بازگویی خدمات مسئولان برای مردم است، تا آنان بدانند برایشان چه کرده اید؟؟؟

همه ما میدانیم آنچه حق و انصاف بوده را انجام داده اید... اما حق واقعی مردم صبور و شریف شهرستان طبس ادا نشده است وآن

الف: برخورداری طبس از تشکیل "فرمانداری ویژه"

ب: داشتن حوزه انتخابیه مستقل

ج: ساعاتی دیدار آرام و رودرو با جنابعالی در یک مجمع عمومی و با حضور مدیران شهرستان بوده که سالهاست، فقط در پیغام و بیانیه و دعوتنامه خلاصه شده است.

مگر سه خواسته فوق در حوزه مدیریت مقتدر و وسیع شما نمی گنجد!!!، که امروز گروهی از همشهریانم برای تحقق این سه خواسته مشروع و مقبول خود، مجبور به کوبیدن بر طبل جدایی از استان یزد و الحاق به استان خراسان جنوبی شوند.

جناب آقای مهندس فلاح زاده- استاندار پرتلاش استان یزد: قدومتان را مفتخر به زیارت آقا حسین بن موسی الکاظم (ع) فرمایید و دل دریایی و بسیجی خود را به دریای خواسته های معوقه مردم شهرستان طبس بزنید و برای یک روز مدیریت اصولگرایانه خود را به عرصه ظهو و حضور مبدل کنید و در کنار مردم همیشه مظلوم و مؤمن طبس و مدیران دلسوز و مردمی شهرستان قرار بگیرید، تا همشهریان عزیز من بتوانند حرف دلشان را با شما بگویند و حلاوت حضورتان را به خبرهای خوش شما بیفزایند.

مطمئن باشید هر کس و هر شهروند فقط از دیدگاه نقد وبررسی با شما سخن خواهد گفت و هر مدیر در جایگاه محبوب ملت و حامی حقوق حقه شهروندان خواسته ها را مطرح خواهد کرد.

در قامت رعنای سردار دلاور عرصه های مقاومت فقط لبیک به دعوت شهروندان طبسی دیده می شود، "طبس"چشم انتظار ورود بی تکلفتان و حضور مهر بنیان شماست، که همین روزها بیایید تا نشود مصداق " آمدی جانم به قربانت، ولی حالا چرا"؟؟؟؟؟

منبع: خبرگزاری یزد فردا

/ 2 نظر / 8 بازدید
اکبر

جناب قردایی طبس یا ..... ببینید شماها از روز اول چدایی طبس بت یزذی ها درست تا نکردید که توقعی داشته باشیذ احتمال الحاق طبس به خراسان رضوی منفی است پس چزا تماینده ی مخبوب !!!!!!!!!!! طبس برای آن انرژی خرج می کند اگر از همان ابتداب ورود طبس به یزد عده ای همچون شما مثل آدم با یزدی ها رفاقت می کردید شاید الان خیلی اوضاع بهتر بود

حسین

تمام بدبختی ما طبسی ها زیر سر نماینده مان است که از مقعی که بر کرسی مجلس بناحق تکیه زد انتزاع طبس از یزد را خواستار شد به این بهانه که شاید بتواند محبوبیتی کسب نماید ولی غافل از اینکه خدا خوب می داند با افراد دو رو چطوری برخورد نماید . الحاق طبس به خراسان جنوبی از هر حیث به نفع مردم محروم طبس می باشد و لاغیر