امیر حسنخانی:نگذاشتن خواسته مردم به کرسی بنشیند

من‌المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و مابدلواتبدیلاً (احزاب آیه 21)

مردم شریف و متدین حوزه انتخابیه فردوس- طبس- سرایان-بشرویه- سه قلعه -آیسک – اسلامیه-دیهوک_ ارسک- عشق‌آباد

با سلام و درود به ساحت مقدس حضرت ولی‌عصر (عج) و نائب بر حقش ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌ا... العظمی خامنه‌ای و سلام و درود به ارواح طیبه شهدا و امام شهدا (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سلام و عرض ارادت خالصانه به شما مردم فهیم.

می‌خواهم کمال سپاس و تشکر خود را از شما همشهریان و کلیه عزیزان قدرشناس و دلسوز در مناطق مختلف که با شیوه‌های گوناگون اینجانب را مورد مرحمت قرارداده‌اید و حقیر را برای انجام مسئولیت خدمتگزاری در سنگر مجلس شورای اسلامی برای دومین بار قابل دانسته‌ و با حضور در دفتر و تماسهای تلفنی و سایر روشها مجدانه پیگیر این مطلب بوده‌اید اعلام نمایم و از تمام تلاشهای صمیمانه‌تان قدردانی می کنم.

مردم متدین و گرانقدر حوزه انتخابیه

این حقیر افتخار می‌کنم که در هر موقعیت و جایگاه که بوده یا هستم خدمتگزار نظام مقدس جمهوری اسلامی باشم. سابقه‌ اینجانب چه در دوران دانشجویی، چه در دوران حضور در جبهه‌های حق علیه باطل که خداوند متعال بواسطه‌ی آن افتخار جانبازی را نیز نصیب اینجانب فرمود و چه سالهایی که به عنوان پزشک در خدمت ملت شریف بوده‌ام و چه در دوره‌ای که به عنوان نماینده شما در مجلس شورای اسلامی خدمتگزار نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف منطقه بوده‌ام بر همگان آشکار است.

همچنین بر شما پوشیده نیست که اعلام آمادگی حقیر جهت نمایندگی، در هر سه نوبت علیرغم میل باطنی و بنابر اصرار و پافشاریهای شما مردم شریف و قدرشناس بود که در این دوره مایل بودید یکبار دیگر لباس سربازی بپوشم و کوله‌بار تجربه‌های پیشین و آشنایی با مسایل و مشکلات مردم شریف منطقه و نیز نقاط ضعف و قوت مجلس و دولت را بر دوش بگذارم و بار دیگر در این سنگر خدمت کنم و اینجانب که خدمت به ملت شهیدپرور را در هر جایگاهی برای خودم واجب دانستم به خواهش شما مردم مهربان و قدرشناس خود تن داده و وارد این عرصه شدم اما حال که چنین مصلحت دیده شده که مجال خدمت به خدمتگزاران دیگر سپرده شود، خدا را شاکرم که هم توفیق همراهی با خواسته‌ی مردم عزیز شهرم را برای اعلام کاندیداتوری به بنده عنایت فرمود و هم بار این مسئولیت حقیقتاً سنگین را از گردن اینجانب برداشت. 

اما عزیزان من بدانید که من همان خدمتگزار کوچکم که در هر کجا که باشم همواره خود را بسیجی دانسته ، تمام سعی وتلاش خودرا در حد بضاعت همچون گذشته جهت خدمت به اسلام و نظام و مردم معطوف خواهم داشت از خداوند متعال نیز می‌خواهم که این توفیق را تا پایان عمر از من نگیرد و از شما مردم همیشه در صحنه و وظیفه‌شناس نیز درخواست می‌کنم که بنا به توصیه امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت ا... العظمی خامنه‌ای با حضور گسترده و با شکوه خود در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوازدهم اسفند همانند راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه ابتدا بیعت خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی محکمتر نموده و با تبعیت از رهنمودهای روشنگرانه مقام عظمای ولایت در تبیین شاخصهای منتخب اصلح،با انتخاب فردی صالح،متدین،شایسته،کارآفرین و فرهیخته، اقتدار و سرافرازی نظام مقدسمان را به نمایش بگذاریم.

و این ممکن نیست مگر آنکه از هر گونه کم کاری و یا رفتار غیر قانونی که ممکن است زمینه ایجاد بحران در منطقه گشته و مردم و مسئولین را از فراهم آوردن این امر حیاتی برای نظام بازدارد خود داری نمائید.

در پایان لازم می‌دانم از کلیه مسئولین محترم انتخابات اعم از هیأت محترم نظارت، شورای محترم نگهبان ، هیأت محترم اجرائی، رئیس محترم انتخابات، استاندار محترم، فرمانداران محترم، شوراهای محترم، شهرداران محترم، خانواده محترم شهدا و ایثارگران وهمه تشکلهای سیاسی اصولگرایان که قصد حمایت از اینجانب را داشته اندو معتمدین شهرها به ویژه کلیه عزیزانی که در مناطق مختلف همراهی اینجانب و مسئولیتهای ستاد را پذیرفته‌اند تشکر و قدر دانی نمایم.

والعاقبة للمتقین

/ 0 نظر / 13 بازدید