افتتاح دفتر ازدواج در شهر عشق اباد

تصویر اصلی را ببینید

بالاخره بس از گذشت چندین سال دوباره شهر ما روی دفتر ازدواج و طلاق را دید.

ما هم این اتفاق را به فال نیک میگیریم و از تمامی کسانی که در چند سال گذشته برای این مهم تلاش کردند نیز کمال تشکر را داریم.

 

به هر حال دیار ما شهر  بسیار خوبی برای حجت الاسلام  علیرضایی بود و ما نیز امیدواریم پدر معنوی (------) بتوانند با کردار و منش مناسب!همچنان برای بخش مثمر ثمر باشند!

/ 1 نظر / 9 بازدید
محمد مهدی فغانی

سلام عرض می کنم خدمت همه دوستان ارجمند در امجمن دانشجویان خبرهای موجود در وبلاگ را خواندم و خدارو شکر بالاخره یک تغییری در شهر حاصل شد. دفتر ازدواج و طلاق برای شهری مثل عشق آباد واقعا واجب بود و جای تعجب داشت که تا الان نبوده. اما در مورد آتش نشانی بله باید نکات ضروری در یک اتش نشانی کاملا رعایت شود وگرنه چه فرقی با یک جای معمولی دارد این ناشی از عدم اموزش و نا اشنایی افراد با حوزه کاری خودشان است. امیدوارم حداقل کادر آتش نشانی آموزش دیده باشند دوستان من باید دو چیز مهم را در شهر درست کنید که با زندگی مردم به طور مستقیم در ارتباط است یکی بحث امداد و دیگر بحث خدمات است با حلوا حلوا کردن دهان شیرین نمی شود با تشکیل جلسات شکلاتی هم کاری از پیش نمی بریم برای هرکاری باید اول پیش مطالعه و آشنایی نسبی از آن داشت وگرنه محکوم به شکست است پدر مهربانم بسیار دوست داشت آبادانی شهر را ببیند. واما همانطور که حضرت آقا فرمودند راه صحیح اصولگرایی اصلاح طلبانه است و اگر شخصی در منصبی هست باید به این نکته توجه بسیار کند کلام مقام معظم رهبری را جدی بگیرید و مواظب افراط و تفریط ها در شهر باشید.اجرکم عند... محمد مهدی فغانی