...بدون قصد و قرض....

...بخش دوم...جدید...

بحث  عدم پیشرفت راه پیرحاجات به عشق اباد که مصوبه دولت خدمتگزار است آیا می دانید چرا  اجرا نمی شود؟و چندان علاقه ای اجرا شدن آن ندارند و استپ است؟

زیاد خودمونو تا الان اذیت می کردیم....!!!

اگر وارد جزییات این قضیه  شوید متوجه خواهید شد دولت و به عبارتی بعضی از دولتمردان نمی خواهند یا ... این پروژه ملی اجرا شود...!!!

حالا متوجه شدید...؟

اینجا از استاندار یزد که  نماینده دولت و به عبارتی آقای احمدی نژاد است سواله که(این مصوبه که مصوبه دولت و آقای رییس جمهوره -درسته یا نه ؟)

پس چرا این آقای استاندار و بعضی دیگر از آقایون سنگ اندازی می کنند و از اجرا شدن آن جلوگیری می کنند؟(اگه این گفته صادق نیست(که ان شاالله درست نباشه) قضیه چیست؟چرا اجرا نمیشه ؟ خواهش میکنم جواب بدهید...)

به قول یکی از دوستان اگر با پول فطریه و زکات خود مردم عشق اباد شروع می کردند الان درست شده بود...

از آقای استاندار سؤال داریم که چرا به بخش واقعا محروم دستگردان تشریف نمی آورند(اگه گاو و شتر می خواهند در خدمتشون هستیم...) تا مشکل این مردم شریف را بشنود و حل کند...؟ به هر حال ما از استاندارمون می خواهیم به مشکلاتمون رسیدگی کند...تا کی این وضعیت باید ادامه داشته باشد...؟

درد دل مردم این دیار زیاده-خلاصش کنم... چرا تا کنون در عشق اباد  دیدار مردمی نداشته اید؟(البته یک بار برای شورای اداری و یک بار هم در زمستان برفی 86 تشریف آوردند که تشکر می کنیم - هرچند جز و ظایف است...)

آقای رئیس جمهور محترم استاندارتو تحویل بگیر....

به قول دوستان - عشق ابادی ها چه هیزم تری به شما دادند(یا اینکه کشک و دوغ ندادندو... )که این شکلی به عشق اباد توجه می کنید...؟

به سلامتی یا نا سلامتی عشق اباد یکی از ورودی های این استان به شمار می آید- آقای استاندار زشته آبروی خودتون میره که وضعیت عشق آباد و بخش دستگردان به این شکل موجود باشه-چون میگن استان یزده وارد استان یزد شدیم و دریغ از اینکه بدانند عشق اباد جز هیچ جای این مملکت نیست...؟؟؟!!چون از هیچ جایی به آن رسیدگی نمی شود...؟!


آقای استاندار عملکردتان موجب بی عدالتی در توسعه شده.جامعه با پادگان و نظام متفاوت است...تعامل شما با مردم باعث شده که مردم از این دولت برداشت دیگری کنند و در صدق گفتار رئیس جمهور به شک می اندازد که می گوید دولت نوکر مردم و ملت است و دولتمردان باید به مشکلات مردم رسیدگی کنند...!!(شما هم جز همین دولت هستید .درسته؟ هستید؟ پس چرا...؟)

کاری به بحث انتزاع منطقه از استان یزد نداریم،تا زمانی که جز استان یزد هستیم باید عدالت برقرار شود،و هیچ توجیهی ندارد این کم کاری ها ....

شما تنها استاندار میبد و اردکان و یزد و ابرکوه خصوصا نیستید.بلکه استاندار تک تک محله ها و آبادی ها و روستاها و شهرهای این استان یزد هستید پس اگر جنابعالی هم شعار عدالت را می دهید و می خواهید عدالت برقرار شود تاکنون به این شعار عمل نکرده اید و برای توسعه ی عدالت  محور گامی برنداشته اید...؟؟!!حداقل برای منطقه دستگردان این گونه است...!!! اگر چنین نیست ما بدمان نمی آید ببینیم این عدالت را و چه بسا که خیلی خشنود و خرسند خواهیم شد و دعا گویتان خواهیم بود.پس چرا نفرین را تبدیل به دعا نمی کنید و می خواهید بجای خیرخواهی و دعا ؛ نفرین را بشنوید....

آقای استاندار باید این کم کاری ها و بی عدالتی ها را هر چه سریع تر در بخش دستگردان جبران کنید...هر چه اعتبار بودجه و امکانات می آید به مناطق ذکر شده می فرستید و به آنها اختصاص می دهید و ما دستگردانی های نجیب و سخت کوش که همیشه سکوت کرده ایم،شما از آن سوء استفاده می کنید و نمی دانیم که تا چه زمانی این بی عدالتی ها ادامه خواهد داشت؟؟!!شما نوکر مردم شریف استان یزد هستید و بایستی عدالت را برقرار کنید البته اگر در توان تان است...اگر هم نیست هرچه زودتر ....

این نوشته بدون هیچ تفکر سیاسی وقصد و قرض نوشته شده است و ان شاالله گوش شنوایی خواهد بود ... ما که گفتیم...

خودتان قضاوت کنید... 

/ 6 نظر / 15 بازدید
معلم

باسلام همشهريان: من نمي خواهم ازمديريت استاندار دفاع كنم ويا در اين مسائل او را تبرئه كنم ولي از قديم گفتهاند احترام امامزاده را متولي نگه دارد اگر كمي با واقعيت بنگريم ما از يك طرف دنبال اعتبار وپروژه هستيم واز طرف ديگر دولت مردان منطقه ما در پي انتزاع ونامه نگاري با مقامات ومشايي و... براي اينكه الحاق طبس به يزد مصوبه دولت اصلاحات است و ما ميخواهيم در دولت اصولگرا انرا باطل كنيم. وبه روايت مسئولين حضرات كوچكترين تعاملي با استان در اين باره ندارند .براي انتخاب مدير در طبس هيچ مذاكره اي با استان صورت نمي گيرد واز بالا دستور ونامه پي نوشت مي اورند نمونه اش ودير راه طبس در هر جلسه اي نشستن مطلع جلسه فرمودند يزدي ها خيلي نمي خواد بفكر طبس باشند چون به همينم زودي مصوبه انتزاع را مي اوريم حال با اين روش خودتان قضاوت كنيد ما خودمان را جاي يزديها قرار دهيم ايا تمايلي براي پيگيري و جاي تلاشي براي منطقه اي كه هنوز مشخص نيست ماندنش و رفتنش باقي مي ماند .در كدام اجتماع محلي اين اعتماد سازي صورت گرفت ؟ در عيد گذشته شاهد بوديد كه اعضاي شوراي اداري كم وبيش به رياست فلاح زاده به عشق اباد امد چقدر استقبال كننده از مردم بخش

علي رضا

از نظر استاندار يزد يعني ابركوه ....

محمد

دلايل استحقاق ارتقاء بخش 50ساله دستگردان به شهرستان عشق آباد http://dashtekavir.blogfa.com/

طرح توجیهی شهرستان عشق آباد

http://dashtekavir.blogfa.com/cat-5.aspx

همشهری

همشهری عزیز سلام من با شیوه گفتن شما موافق نیستم به هز حهت ایشان نماینده یک استان است و درست نیست شما با دوغ وکشک وفلان وفلان ........ دوست با عنوان معلم حرفهای حالبی گفتند من با ایشان وبعضی گفته هایشان موافقم چرا نمی خواهیم خودمان را باور کنیم چرا ایتن قدر برای همشهریانمان بد می گوییم چون منطقه کوچک است وهمه حزئیات زندگی هم را می دانیم با گذشته هم را متهم می کنیم دست بردارید مگر غیر از این است که اقا فرمودند مهم حال افراد است ما نیروهای بومی خوبی داریم که به خاطر الگوی تخریبی منطقه پا در رکاب نمی گذارند

همشهری 2

اولا سایز فونتتون خیلی کوچک هست که نمیشه به راحتی مطالبتون رو خوند . دوما استاندار نظامی بهتر از این نمیشه . سوما در این دولت خدمتگداز انتقاد جایگاهی نداره و در حکم محاربه می باشد . چهارم ....................... پنجم ...................