نگاهی کوتاه بر 3 بازی پایانی مرحله اول اولین دوره مسابقات جام حذفی

بازی پنجم : جمعه 1/10/91 ساعت 17:30  هودر –آموزش و پرورش  به قضاوت  عباس رفیعی و جواد طاهری

این بازی ،حساسترین بازی مرحله اول به شمار میرفت.تقریبا هردو تیم با 90٪ترکیب اصلی به میدان آمده بودند. بازی با  گل مجید رجبی به اوج حساسیت رسید. هودر ،از مدعیان قهرمانی نیمه اول را با باخت به رختکن رفت. نیمه دوم هم شروع خوبی داشت دو تیم پایاپای به جدالی مردانه و قدرتمند پرداختند تا اینکه گل مهدی عبدالهی روحیه را از اموزش گرفت و به هودر داد. .کرنومتر دقیقه 17 را نشان میداد .بازی آنچنان همسطح بود که همه منتظر ضربات پنالتی بودند. سنگربان شجاع اموزش و پرورش سر از پا نمی شناخت.منتظر بود تا در ضربات پنالتی هنر نمایی کند . کرنومتر که به دقیقه 18:15 رسید ابراهیم فرخ با یک سانتر از راه دور موفق شد از خروج 2متری دروازه اموزش و پرورش استفاده کند و آب سردی در دقایق پایانی بر پیکره تیم اموزش بریزد.

بازی ششم : جمعه 91/10/1 ساعت 18:30  انجمن دانشجویی پیک اندیشه –پایگاه حضرت حجت قائمیه به قضاوت آقایان عباس رفیعی و سعید محمد نیا

از همان ابتدای کار به خوبی می شد نتیجه کار را حدس زد. تیم پایگاه قائمیه حریفی نبود که حتی در نبود دوبازیکن منشوری پیک برایشان دردسرساز شود و با نتیجه 8 بر 0 به سود جوانان پیک خاتمه یافت،این بازی نکته مهمی نداشت جزء عدم حضور سرمربی این تیم در سالن .

بازی هفتم : جمعه 1/10/91 ساعت 19:30  طلا کابین-میوه سرای ممتاز  به قضاوت  حسن رفیعی و مصطفی حسین پور مقدم

به علت عدم حضور سرپرست تیم طلا کابین در سالن  توسط نماینده هیات ،بازی برگزار نشد . طبق قانون نتیجه 3بر 0 به نفع میوه سرای ممتاز اعلام خواهد شد.

منبع:پایگاه اینترنتی هیئت فوتبال عشق آباد

/ 1 نظر / 12 بازدید
همشهری از کرمان

چه قدر دیر آپ میکنید بچه ها؟بابا خبر بزارید از عشق اباد.