نیوز طبس حد خودت رو بدون

آقای نویسنده وبلاگ نیوز طبس,از هر کی دلت میخواد بنویس و جزو هر استانی که میخوای باش,اما ما بهت اجازه نمیدیم که به بهانه آقای عابدی بخوای در مورد شهر ما هر مطلب نسنجیده ای که در خوشبینانه ترین حالت دلت میخواد(البته اگه بهت دیکته نشده باشه) بنویسی.

اصلا از راه پیرحاجات چی میدونی؟که حالا با راه بشرویه مقایسه میکنی؟

هر چند مطلب شهردارتون نیز بیشتر زیر سوال بردن پیرحاجات و عابدی بود تا آقای بورنگ.

البته وبلاگتون چند روز بیشتر نیست که تاسیس شده و مشخصه که برای چی و چه هدفی از تاسیس اون داشتین,اما بازم ما نیمه پر لیوان را میبینیم و امیدواریم که فقط به خاطر تازه کار بودنتان اینطور مطلب گذاشته باشید و هیچ نیت دیگری نداشته اید.

هرچند یکی از مسئولینمون گفت از نجابت مردم عشق آباد سو استفاده نکنید اما ما جوانان عشق ابادی به شما هشدار میدیم که از نجابت مردم شهرمان سو استفاده نکنید و بدانید که کوچکترین اقدامات انجام گرفته در سطح شهرستان از دید مردم تیز بین این منطقه مخفی نمیمونه.

در مورد راه پیرحاجات که باسنگ اندازی بعضی آقایون!!!!تاحالا کش پیدا کرده نیز مقاله ای خواهیم گذاشت تا تمام شبهات برداشته شود,باشد تا نیک دلان هدایت شوند.

االبته این وبلاگ با وبلاگ طبس نیوز تفاوت داره و آدرس اینترنتی رو برای راحتتر پیدا کردنش قرار میدیم

:http://newstabas.blogfa.com/

/ 2 نظر / 12 بازدید
یک دوست

سلام و عرض ادب درود بر شما که در این مورد اینقدر دقیق و ریز بین بودید ما جوانان عشق آبادی ضمن اینکه تا حد امکان اهل تعامل و همکاری هستیم به احدی اجازه دخالت بیجا نمی دهیم.

یک دوست از وزارت راه وترابری

قابل توجه دوستان گرامی :طرح جاده پیرحاجات طرحی کاملا غیر اصولی و کارشناسی نشده است. مطمئن باشید که دولت چنین اشتباه بزرگی مرتکب نخواهد شد و با ساخت این جاده بعوان جاده اصلی آبروی خود را نخواهد برد. در حال حاظر طرح دو بانده شدن جاده یزد-طبس و طبس به دیهوک در دست اجرا میباشد که جز، طرح های ملی است.