نشست صمیمی مردم و مسئولین:هیچکس حق صحبت کردن ندارد!!

در ابتدای جلسه آقای شهردار به کاشت درختان و ساماندهی فضای سبز اشاره کردند وبهسازی خیابان 22 بهمن را از اهم فعالیت های شهرداری شمردن البته خاطر نشان فرمودند که آسفالت این خیابان را بعد از عید و در سال بعد اجرا خواهند کرد.

جلسه داشت روال عادی خودش را طی میکرد که هنگام صحبت آقای عابدی رسید،ایشان در پاسخ به سوالی که در مورد چمن ورزشگاه شد بیان داشتند چمن ندارید ماسه که دارید!!در موردسوالی پیرامون شهرستان شدن نیز بیان داشتند که شما نگران نباشید ما پیگیریم و بنده قول میدهم تا زمانی که شما به سن بنده رسیدید عشق آباد شهرستان شود،البته ایشان سنشان را نگفتند.هرچند ریاست آموزش و پرورش نیز صحبت های قابل تاملی کردند(معلمان عشق آبادی از بسیاری از مناطقی که من رفتم بهترند و ...)فعلا از صحبت های ایشان میگذریم.

نمیدانم چرا آقای عابدی جلسه را با مهد کودک اشتباه گرفته بودند،به عنوان مثال به این جمله ایشان دقت کنید:میدونید اینترنت چه کاربردی داره،میدونید وبلاگ چیه؟کی وبلاگ داره،(یکی از دخترا،من)آفرین!!ادامه بده،شما ها هم وبلاگ درست کنید و به جوانان مصری کمک کنید،اصلا میدونید بندر خشک چیه؟و ...

ایشان در حالی از کمک به جوانان مصری صحبت میکرد که با بد ترین نوع ادبیات به مقابله!!با نماینده دانشجویان بخش برخواست،ایشان بعد از سوال یکی از دانشجویان به جای پاسخ به سوال(که الحق در این جلسه یکی از بهترین سوالات نیز بود) به پرسیدن اسم و شغل و سن و..پرداخت و با جملاتی مثل بشین دبیر انجمن دانشجویان را وادار به نشستن کرد،البته ایشان به همین جا بسنده نکرد و بعد از تشویق حضار بیان داشت این هنر نیست بار ها اعلام کردیم کتباسوالاتتان را بنویسید!!!مسئول انجمن حرفایی می خواست بگه که بنفع منطقه و شهرستان و نیز جناب آقای نماینده بود ولی چه کنیم که نگذاشتند حرف بزند و او را به تمسخر گرفتند....کرسی های ازاد اندیشی رهبرمان را اجرا نکردید،مسئولین محترم و ...

و یا در جواب اینکه چرا برای گواهینامه موتور سیکلت باید به طبس برویم یکی دیگر از مسئولین بیان داشت کلاه مرغوب بزارید و با احتیاط رانندگی کنید،اصلا موتور سوار نشید!!!!!!

اما آنچه که بیش از همه دانشجویان را ناراحت کرد حرکت یکی از مسئولین در دفاع غیر منطقی از آقای عابدی بود،البته چون ما امیدواریم این عزیز نیت دیگری در دل داشت و شیوه بیان ایشان غلط بود به خودمان اجازه ندادیم نامی از ایشان بیاریم اما هنوز نتوانستیم بفهمیم معنی گفتو گو چیست؟

جلسه شب را که دست کمی از این جلسه نداشت(ویا بدتر) در مجالی دیگر بیان خواهیم کرد.

/ 16 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علي رضا

با سلام : پيشنهاد ميشود اقاي بخشدار حالا كه دارند باز نشست ميشوند براي اينكه انتقال تجربيات بشود براي مدير جديد طوري برنامه ريزي شود در اينده نزديك كه بخشدار انتخاب شد در يك برنانه عمومي با حضور مردم وعوامي مثل ما قبلي گزارش عملكرد بدهند تا مشخص شود نتيجه اين همه تلاش بويژه در زمينه وفاق وهمدلي واستفاده از عناصر موثر ومفيد واتاق فكروجلوگيري از جريان سازي هاي مخرب و... كه موجب در جا زدن شده وجديد برنامه ها واستراتژي ودر نهايت ترسيم اهداف خود را تا مردم بهتر در جريان امور قرار بگيرند واحتمالا شايد نظري پيشنهادي داشته باشند ، همينجا مطرح نمايند كه در اينده كسي چه ميداند شايد روز يكشنبه اي هم نباشد كه بتوانند ايشون رو ببينند در اثر تراكم كار وشلوغي پيگيري مشكلات منطقه.

خاک

سلام.خوشم میاد اصولگرا ها خوب تونستند شما رو ساکت کنند امیدوارم یه روز هممون طعم آزادی بیان رو بچشیم.به امید آن روز

اكبر

از مسئولان محترم سايت ميخوام بحث اشتغال در شهرستان طبس را مطرح نمايند هر چند سال يكبار تنها واحد اشتغالزا در سطح شهرستان (زغال سنگ)استخدامي دارد اون هم اكثر پست هاي پيشنهادي توسط نيروهاي غير بومي پر ميشود مصاديق ان در استخدامي اخير ديده ميشود امار را ببينيد قريب به 60% از قبول شدگان از خراسان رضوي وجنوبي وساير بلاد هستن از 12 نفر قبول شدگان با ظرفيت در رشته حسابداري 2 نفر شهرستان طبس هستن بقيه غير بومي ايا استنانهاي ديگر اين جور نظري نسبت به ما دارند واز طرفي طبق امار دوره گذشته چند نفر از پذيرفته شدگان ومشغول بكار شدگان غير بومي الان سر كار هستن ومحل خدمت را ترك نكردهاند فقط پست تعريف شده را اشغال كرده اند ورفته اند ولي وضعيت خود ما بويژه عشق ابادي ها اينگونه است .ما نمي دانيم در اين كره خاكي كجا بومي بحساب مي اييم ايا بحساب مي اييم .

آتش

سلام.چرا دیگه بروز نمیشید.میدونیم چه خبر شده اما اینا رو ولشون کنید بزارید از هرکی که میخوان دفاع کنن و شما رو لگد مال کنن و تنها چیزی که تاریخ خواهد گفت مقاومت شما و امثال شماست.

ملوان زبل

سلم دوستان عزيز .واقعا نمي دانم چرا نماينده ما بايد اينجوري باشد و خيلي از دور بري هايشان .از ولايت فقيه واقعا جلو زدند مگه اين اقا پيرو ولايت نيست؟حركت اقاي برهاني يك نمونه از كرسي هاي ازاد انديشي است كه رهبر عزيز ما ميگويد.. چرا عزيزان نميگذاريد كسي كه مي خواهد واقعيت ها بيان شود و بگويد سركوبش مي كنيد....

همشهری

کلاه مرغوب بزارید و با احتیاط رانندگی کنید،اصلا موتور سوار نشید!!!!!! ،چمن ندارید ماسه که دارید!! ، شما نگران نباشید ما پیگیریم و بنده قول میدهم تا زمانی که شما به سن بنده رسیدید عشق آباد شهرستان شود ، ................. «««خدایا یه پولی به من بده و یه عقلی هم به این آقایان به اصطلاح مسوول»»»

...

بابا چه خبره نيستي دلمون پوكيد كجايين چرا ويستادين مطلب نمي گذارين اونم تو اين موقعيت وايام خجسته مدونم وقتي شروع مي كنيد كه دير شده وكار از كار گذشته وافسوس وقت كشي وفرصت سوزي ان مي ماند. بجنبيد نه گورگاه كه كارگاه آدمي است زمين... بر اين زمين عبث مرو! بيافرين وبيافرين

دوست

سلام عشق ابادی ها.دست مریزاد. ایول به شما دانشجوهای غیرتمند واقعا خوشحال شدم و قتی این مطلب رو خوندم که دانشجوهای شهرم اینجوری اند.ولی چرا مسئولین عشق اباد از این دانشجوها حمابت نمیکند چرا ارزش وجودی این قیبل نابغه ها را نمی دانید و هر روز آنها رو از منطقه به دلیل این حرکتای تند دور میکنیم.ایا این جوونا اینده رو با این برخوردهایی که با اونها میشه میتونن بسازند...اقای برهانی کیه که این همه اطلاعات داره و در تمام ضمینه ها خبر داره و میتونه صحبت کنه؟این جوری که میگن باید باسواد و باحال باشه.... الان کجاست؟رفقای همکارش کجان؟چرا ازش استفاده نمی کنید مسئولین عشق ابادی؟این جوونا حیفن به خدا....

یک عشق آبادی دو آتشه

خلایق هر چه لایق. آقای برهانی عزیز و دلسوز عشق آباد: بیاد بیارین روزهای تبلیغات انتخاباتی مجلس را که بارها آینده این نماینده را به شما گوشزد کردم اما کو گوش شنوا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ باور کنید که شماودوستان شما گول حرفهای دروغین ایشان را خوردید در صورتی که میدانستید اصلح کیست!!!!! در حالی که اصلح مانند نور خورشید میدرخشید دنبال نور ستاره ای در دور دورا بودید !!! شکرا شکرا که باز هم با بصرت به این جا رسیدید که ای کاش نماینده ما .........بود یا حتی یک فردوسی ....

علی

وا!!!!وا!!!آقای برهانی :::!!!!! شما و توبه توبه تخریب نماینده !!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چی شده !!!! حیف حیف حیف !!!! یا مثل توابین سر بتراشید تا باور کنم یا عین مطلب را تایید کنید. نکنه قراره ابواسحاق شوید. منتظر قیام باشیم یا با زید بیعت میکنید!!!!!