کدوم رو باور کنیم؟

برادر محترم مسئول حداقل اگه جوانا در فکر شما جایی ندارند دم خروستون رو بپوشونید.

ایکاش به ما میگفتید که هنوز افکار قدیمی رو در سر دارید و پیشکسوت ها خیلی خیلی!!مهمتر از جوانای بخشند تا ما اینهمه علکی ندویم.

تازه داریم میفهمیم که چرا آمار بازنشته های بخش بسیار بیشتر از جوانان است و...

تجلیل از پیشکسوتان خیلی خوب است اما تا حالا چند جلسه با این کیفیت برای جوانان گرفته اید؟

آهای جوان نمونه عشق آباد که در جمع این پیشکسوتان از نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر و دقت در آن خبر میدهی مشخص است که خودتان هنوز آن را به دقت مطالعه نکرده اید!!

درست است که در قرآن آیاتی در این باره هست اما انتظار داریم که بدانید که قران به علم و دانش توجه ویژه ای دارد.

ای جوان عزیز 12 راهکارتان ما رو کشته.به خاطر همین طرز تفکره که ایران اینجوری مونده برادر.اصلا انگاردوستان نمیدونند که هرکی علم بیشتری داره جلوتره و ما تصور نمیکنیم اسلام عزیز فقط همین 12 راهکار را داده باشد که در هیچ جای آن اسمی از علم و جوانان نیست!!!!

هرچند در دعوتنامه ها نیز این امر به وضوح دیده میشد و دعوت کنندگان نیز از نیت و طرز تفکرشان در مورد جوانان و دانشجویان بخش با دعوت از سایت های خاص!! موضع خود را در قبال ما بیان داشتند.

ایکاش چند دهم این یادگاران ماندگار به نسل فراموش شده اهمیت داده میشد و دوستان حداقل نصف تجربه به علم و راهکارهای نوین اهمیت میدادند!!

هر چند ما تا حالا هرچه داد زدیم و راهکار دادیم بی فایده بوده و همیشه نظرات افراد قدیمی بالاتر بوده اما به خاطر اینکه دوستان نگند شما فقط انتقاد بلدین اینبار نیز ما راهکار هایمان را خواهیم گفت.

به همین خاطر از تمامی جوانان و به خصوص دانشجویان عزیز میخواهیم راهکار ها و نظراتشان را برای ما بفرستند.

 

 

/ 3 نظر / 11 بازدید
آگاه

مگه این جوان نمونه شده؟کی این رو نمونه میکرده

مجتبی برهانی

سلام دوستانم.خدا قوت .بله تجلیل از ÷یش کسوتان بخش کار خیلی جالبی بوده،کاش به انجمن هم می گفتند که چنین برنامه ای دارند تا ماهم حداقل از ÷دران خود که اگر اینها نبودند و از تجربه های سازنده شان منتقل نمیکردند وضعیت ما چیز دیگری بود.خیلی دوست داشتم که جوانان و انجمن ÷یک اندیشه هم حضور داشت و از این ÷یشکسوتان تجلیل می کردیم و خیلی خوشحال هم بودیم که حداقل کاری برای این عزیزان کردیم، ولی خب ما جوانان غیور و آینده سازان جمهوری اسلامی ایران به گفته اکثر دوستان مغروریم،دنبال فرش قرمزیم،هنوز امضای مدرکمان خشک نشده (اومدی نظر میدی)،ارازلیم،آشوب گریم و خیلی نکته های دیگری که دوستان محترم و مسئولین کشوری و لشکری بیان نمودند، خجالت می کشم من بگویم.....دعا می کنیم که این ÷یشکسوتان عزیز شاد و سالم و ÷ایدار باشند....

مجتبی برهانی

سلام.از حضرت علی (ع) نقل شده که برای تصمیم گیری در کارهایتان و مشورت با جوانان بحث و گفتگو کنید زیرا که جوانان خلاق ترندو سریعتر حدس می زنند و در نهایت با افرادی که تجربه دارند در میان بگذارید تا نقص و عیب های آن را بگیرند... ....................................... .بیایید فقط شعار ندهید و کمی هم عمل کنید ....