شکرانه همدلی

شکرانه همدلی

درود خدا و فرشتگان بر شما مردم قهرمان و لایت مدار که با تمام وجود هل من ناصرحسین زمان لبیک گفته و باردیگر پوشالی استکبار جهانی را سخره گرفته و حماسه ای بزرگ و جاودانه خلق کردید، مسلما پیروز واقعی این انتخابات شما ملت شریف هستید.

لازم می دانیم که تجلی این همبستگی ملی را به رهبری معظم انقلاب و مردم آگاه و متدین منطقه و همچنین نامزد منتخب مردم شریف طبس ، فردوس ، بشرویه و سرایان ، جناب آقای دکتر محمدعلی عبدالله زاده ، که اکثریت آرا را به خود اختصاص داده اند ، صمیمانه تبریک و تهنیت گوییم. مزید توفیق ایشان را در راه خدمت و سربلندی این منطقه و مردم عزیز از درگاه خداوند قادر و متعال مسالت می نماییم.

آنچه مهم است لزوم قدردانی و قدرشناسی نماینده منتخب ملت نسبت به مردم همیشه در صحنه و وفادار منطقه و اهتمام به خدمت صادقانه و خالصانه و دلسوزانه نسبت به آنان است.

لذا پس از این انتخاب ، لزوم تبدیل رقابت به رفاقت و همدلی است که کاندیداهای  محترم باید نسبت به آن اهتمام ویژه ای داشته باشند .

از همه کسانی که با تلاش و پیگیری خود زمینه تحقق این افتخار ملی را فراهم کردند قدردانی می کنیم .

امیدواریم تمامی همشهریان عزیز با هوشیاری ،فضای سالم و امید بخشی که در مراحل مختلف ایجاد کرده اند، کماکان با همان  همدلی محفوظ ، تا راه پیشرفت و تعالی منطقه بیش از پیش هموار شود.

هیئت موسس انجمن مردم نهاد پیک اندیشه

دانشجویان عشق آبادی سراسر کشور

 

/ 2 نظر / 9 بازدید
محب ولایت

[فرشته] بسم الله الرحمن الرحیم [فرشته] [قلب] [قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب] [قلب] [قلب]اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[قلب] [قلب] [قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب][قلب] [قلب] [لبخند] [لبخند][لبخند][لبخند][لبخند] [لبخند]سلام علیکم[لبخند] [لبخند] [لبخند][لبخند][لبخند][لبخند] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل]امام باقر عليه السلام فرمودند: [گل] [گل]قائم ما به هنگام رستاخيز خويش، نيروهاي عقلاني توده ها را تمركز دهد[گل] [گل]و خردها و دريافت هاي خلق را به كمال رساند. [گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

همشهری

امیدواریم قدمش خوب باشد