پیام نور در عشق اباد به زودی.........

 در جلسه ی شورای شهرستان که در سوم خرداد ماه با حضور مسئولین محترم در شهر عشق آباد برگزار گردید،معاونت محترم فرمانداری شهرستان طبس  جناب آقای وهابی خبر موافقت دانشگاه پیام نور در شهر عشق اباد را اعلام فرمودند.

این خبر را به همشهریان گرامی و دانشجویان عزیز خصوصا تبریک عرض می کنم.ان شاالله شاهد این باشیم که در عشق آباد دانشجو پذیرش کنیم و شاهد برگزاری کلاس های دانشگاه در ساختمانی در خور باشیم. و تنها سخنی خالی نباشد. ما همواره امید داریم. به مسئولین محترم  خسته نباشید عرض می کنم.

/ 4 نظر / 8 بازدید
همشهری

بقیه دوستاتون کجان.قبلا فعالتر بودن.نکنه میونتون شکر آب شده؟امان از کارای سیاسی.خوب شما که هر کدومتون یه خط سیاسی جدایی دارین مجبورید کنار هم کار کنید؟که اخرشم این میشه که یکیتون که جزو فعالینتون هم هست امروز ازتون جدا میشه.فردا یکی دیگه.

عادل بیطرف

باسلام خدمت دست اندر کاران این وبلاگ درخصوص مطالبی که میگذارید بهتر است به جای صدبار تشکر کردن و آرزو کردن بیشتر به شرح ماجرا بپردازید . مثلا درخصوص این خبر باید بدانیم که حالا چی میشه کی دانشگاه راه افته پیگیریهای مسئولان شهرستان و بخش شروع شده یا نه؟؟؟؟ ببینید سعی کنید مطابتون کامل باشه نه فقط یه مطلب رو زود در صحفه قرار دهید باتشکر .....

کرمی

برادر عزیز! آقای وهابی خسته نباشند.این خبر را آقای برهانی که قبلا معاون فرماندار طبس بود حالا در استانداری هستند در جلسه ایام نوروز 90 که در عشق اباد با حضور امام جمعه ،حاج اقا مهدی پور ،آقای حقانی و منتخبین عشق اباد تشکیل شد یعنی دو ماه پیشتر از خبر شما اعلام کرد. ضمنا این قصه از وقتی کلید خورد که برهانی بعنوان نماینده هیئت موسس در استان پیگیری کرد و موافقت استان را گرفت.حالا اقای وهابی برود در تهران پیگیری کند. لطفا دقت بیشتری فرمایید

محمودی

با سلام درسته برای ما فرقی نمی کند.اصلش ایته که دانشگاه بیاد.اما آقای وهابی تازه از راه رسیده خبر کهنه را که اصلا نقشی در آن نداشته اند شما جوری اعلام می کنید که مردم بگن دست آقای وهابی و بهزادی درد نکند. شما باید حرفه ای کار بکنن.یعنی خبر شما پیام دارد. شاید منظور آقای کرمی اینه.