استپ....کافیه دیگه....

که خطبه های عقد توسط حجة الاسلام علی رضایی خوانده می شود وصیغه جاری میشود . . .اما متاسفانه بازدید کننده های محترم از این مطلب برداشت سیاسی کرده اند که منظور انجمن تحت هیچ شرایطی (مخصوصا برای این کار که مسئولش یک روحانی است)هدف سیاسی نداشته ،چون سیاسی نیستیم.همه شما می دانید که حاج آقای علی رضایی حداقل 5 سال است که در منطقه حضور دارند و مشغول به تبلیغ و اصلاح هستند ، و در این مدت شاهد این بودیم که ایشان حافظان قرآنی را تربیت کرده اند و . . .

پس همشهریان عزیز و مهربان چرا انجمن را وسیله ای برای تعصبات خود قرار می دهید . . .و به وحدت ضربه وارد می کنید؟!چرا به همدیگر تهمت می زنید؟!

این را هم  بدانید تحت تاثیر هیچ شخص و گروهی قرار نمی گیریم و خط نمی گیریم.از هیچ حزب سیاسی پیروی نمی کنیم و برای هیچ شخصی کار و فعالیت نمی کنیم.از مردم خط می گیریم و برنامه هایمان بر اساس خواسته های مردم است .انجمن از حزبی پیروی می کند که عنوانش حزب الله است و نه اصول گرا و اصلاح طلب و ... پس بدانید دنبال این سیاست کثیف نیستیم که بعضی ها از دین و ایمان خود برای آن می گذرند ...!!!

چرا بعضی الفاظ ناشایست را برای همشهریان خود انتخاب می کنید ...؟!

چرا بجای اینکه به فکر پیشرفت منطقه مان در این اوضاع باشیم،جدایی و تفرقه را ترویج  می دهید ...؟!

همه ما نقص داریم و هیچ کس معصوم نیست ،چون اگر چنین بود مشکلی نداشتیم و ....بحث های تفرقه آمیزی را نداشتیم بین جوامع و اجتماعات ...

چرا بجای اینکه نیمه پر لیوان را نگاه کنید(اصلا نیمه پر نه، فقط لیوان را دیدن )، هیچ چیز نمی بینید و خصومت های شخصی را در یک محیط مطرح می کنید . . .

در همین نوشته از جناب آقای علی رضایی ، اگر سو تفاهمی پیش آمده است  مجددا عذر خواهی می کنیم. هدف از آن مطلب به هیچ وجه سیاسی نبوده و اهانت به هیچ شخصی نبوده است .و فقط جنبه خبری داشته است .

از همشهریان و بازدید کننده های محترم انجمن مردم نهاد پیک اندیشه تقاضا داریم رعایت احترامات به یکدیگر را در محیط مجازی داشته باشند و همواره سعی بر این داشته باشیم که پیشرفت عشق آباد را در نظر بگیریم و جز این دغدغه ای نداشته باشیم.... پس نظرات سازنده را ارسال نمایید در غیر این صورت از انتشار آن دسته از نظراتی که تهمت ، فحش و یا ناسزا باشد ممانعت خواهد شد ...

بیایید وحدت و دوستی را برای پیشرفت خود و همچنین فضایی که در آن زندگی می کنیم، شهری که در آن فعالیت می کنیم تقویت کنیم و ترویج دهیم تا کسانی که دوست ندارند وحدت مان را ببینند ، بفهمند که مردم منطقه با همدلی و وحدت تمام دنبال پیشرفت و آبادانی هستند و ....پس یادمان باشد فقط با وحدت به هدف می رسیم ... .

همیشه شاد و سالم باشید .

                                          با تشکر فراوان

نماینده هیأت موسس انجمن مردم نهاد پیک اندیشه- مجتبی برهانی

/ 3 نظر / 9 بازدید
hgh

سلام به ايميلتون يه سربزنيد يه لوگو فرستادم دوس داشتين استفاده كنين

آگاه

سما درست میگید و ما از نیت خیر شما با خبریم چون بار ها نشان دادید. اما بث سر ب جنبگی بض افراد بود که خود را رییس عشق آباد میدانند.البته مردمم از اینجور افرادی که فقط کارشان تهدید است دل خوشی ندارند

من

عشق آباد یک وجبی بحث های سیاسیش یک میلیون مایلی. از ماست که برماست هرچه سرمان بیاد. حیف عشق آباد: خوشا آنانکه از عشق آباد رفتند.