خطیب نماز جمعه:مسئولین استانی در بیان آمار دقت کنند!!

اجازه دهید فقط به خطبه دوم ایشان توجه کنیم:

در اوائل صحبت به ششم بهمن و قرار داد صلح بین دو کشور اشاره کردند و بیان داشتند این کار رییس جمهور مصر باعث بد نامی عرب ها شد.در ادامه از خداوند به خاطر اینکه شخصی مانند دکتر احمدی نژاد را به این ملت داده سپاسگذاری کرده و ایشان را شجاع،خدمتگذار و دلسوز بیان کردند،و با اشاره به سخنرانی اخیر ایشان بیان داشتند صحبت های آقای احمدی نژاد در راستای آیات قرآن بود.

ایشان از اجرا نشدن مصوبات دور دوم ریاست جمهوری ابراز نگرانی کردند و با ذکر مصداق از مسئولین استانی خواستار تعجیل در این امور شدند،در ادامه به 10 میلیارد ریال بودجه برای عشایر اشاره فرمودند وبیان داشتند هنوز بودجه ای برای آن در نظر گرفته نشده، و اگر قرار نیست بودجه ای برای مصوبات اختصاص پیدا کند نباید تصویب گردد.همچنین به دو بانده شدن راه طبس- ده محمد و مسئله گاز رسانی اشاره کردند و بیان داشتند که خلاف واقعیت مسئله ای را عنوان نکنید(تصور میکنم خطاب ایشان آقای استاندار و ارائه آمار نادرست در حضور رییس جمهور بود)

البته ایشان خاطر نشان کردند که نظر ریاست جمهوری در مورد تخصیص بودجه چیزی دیگری است و به نظر ایشان زمانی که پروژه ای مردمی شد باید بودجه آن را تمام و کمال پرداخت کنند.(اما ایکاش آقای رییس جمهور در ابلاغ احکامش (استانداری،معاونت های مختلف و ... بیشتر دقت میکرد،دیگر تا آخر صحبت هایم را خودتان بخوانید)

سپس با اشاره به سفر سوم به مصوبات فرهنگی اشاره کردند و بیان داشتند تا زمان ابلاغ باید منتظر باشیم.البته خبری را عنوان کردند که یکی دیگر از پایه های شهرستان شدن بود و آن ایجاد نمایندگی های ادارات ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی بود.ضمنا رسیدگی به امور مساجد و کانون های فرهنگی و فراهم نمودن امکانات فرهنگی(کتابخانه-سالن نمایش-بوستانهای محلی ...)را از دیگر مصوبات هیات دولت خواندند.

در پایان خطبه دوم بیان داشتند که اگر مصوبات دولت عادلانه اجرا شود هیچ اعتراض مردمی صورت نخواهد گرفت، واز مسئولین استانی خواستند که حتما به منطقه سفر کنند ودور بودن راه را بهانه ای برای نیامدن قرار ندهند،و با لحنی مهربانانه عنوان کردند که اگر ما به درخواست شما!!ز مردم خواستیم تا در سفر ریاست جمهوری شعار ندهند و حسن نیتمان را نشان دادیم الان نیز نوبت شماست تا قدمی به طرف ما بردارید و با گوشی شنوا به استقبال صحبت های ما بشتابید.

/ 3 نظر / 7 بازدید
ایرانی

قثط اعتصاب و تظاهرات

دوستدار عشق اباد

ای کاش مردم شعار می دادند و حقشونو می گرفتند.از این استانداری که ما داریم بعیده به فکر مردمی مثل عشق اباد باشه.هر چند فلاح زاده زیاد شعار میده و حرف میزنه.....مخلص امام جمعه هم هستیم .بازم شما... دمت گرم.....

متعلم

سلام عليكم : از امام جمعه ميخواهيم اول امار وارقام مسئوليني كه به اونها دست رسي داره بخشدار، نماينده بررسي كند . وبا واقعيت تطبيق دهد ببيند اينها كه از اين ولايتند ومسئول موظف چه كرده اند حالا كه بلطف خداوند دوره هردو در حال اتمام است البته بخشدار كه از وقتي فهميد ديگه واقعا با ماده وتبصره هم نمي تواند باقي بمانددر صدد ادامه خدمت رساني به مردم؟؟؟؟!!!! در سنگر دهيارها وتعاوني دهياران بخش گرديدند چون اونجا زمينه خدمت $$$$$بيشتر است.