مسکن مهر یا مسکن سرطان ...؟؟؟

این وام مسکن به هر شخصی که قطعه زمینی داشته باشد پرداخت می شود. مبلغ وام 20 میلیون تومان می باشد.حالا یک قطعه زمین 200 متری واقع در همان محدوده مسکن مهر آیا بیشتر از 7میلیون است ؟؟؟

این ها به کنار ....پس چرا منت می گذارید که خانه دارتان کردیم . . .؟؟؟

مگه مجانی دادید ؟!؟!کلید خانه ای را تحویل دادید که اکثر متقاضیان رضایت ندارند از کیفیت و کمیت این واحد های مسکونی . . . !!!! خانه ای را تحویل دادید که از3 سال قبل متقاضیان منتظرند ...!!!

چه اعصابایی که بهم نریخت ؟!؟ چه حوصله هایی که سر نرفت !!! چه بحث هایی که بین جوانان و زوج ها صورت نگرفت ؟!!

خانه ای را تحویل دادید که گچ آن زرد رنگ است،شبیه پلنگ !!!مگر گچ نباید سفید باشد ؟؟ خانه ای را تحویل دادید که آب سرویس بهداشتی آن دفع نمی شود !!! خانه ای را تحویل دادید که درب حیاط آن حتی یک ضد زنگ هم نخورده !!!حالا خوبه در گذاشتید ، نگفتید این با خود متقاضی است‌ !!! تو عشق آباد حمام و دستشویی باهم ... جای تعجبه !!! آیا فرهنگ عشق آبادی ها این نقشه البته مهندسی را می پسندد‌ ؟؟!!

مسکن مهر شده مسکن سرطان . . . . . . . . .

یک خواهشی از مسئولین محترم داریم، که منت نذارید و نگویید اگر مسکن مهر نبود ، خانه دار نمی شدید ...؟؟؟ نگویید مشکل مسکن زوج های جوان را حل کردیم‌ !! برطرف کردید ولی با چه قیمتی ؟؟!! وقتتان را بیشتر نگیرم خودتان ناظر هستید و می بینید که . . .

البته مسئولین محترم مسکن مهر عشق آباد از دست ما نگران نشوند ....

مسکن مهر از ریشه مشکل داشت و تنها مربوط به عشق آباد نیست ....

به مسئولان امر برنخورد و فردا روز به ما نگویید که این چه مطلبی است نوشتید ؟؟ این نوشته بر اساس مصاحبه با متقاضیان مسکن و بنا به تقاضای مردم عزیز منتشر شده است.

بنده خودم مشاهده کردم، دیواری که باید روی محلی که پی ساختمان شفته شده و زیر سازی شده قرار گیرد ، با اختلاف حداقل 50 سانتی متر روی زمین ساخته شده.(پیمانکار آن کارگاه هم یکی از همشهریان عشق آبادی است )

شناژ هایی که درست به هم اتصال ندارند و پیوسته نیست و جای بسی تعجب ... بلوک های سقف که شکسته بود و ... اینها همه ناشی از عدم نظارت دقیق روی این قضیه است . می گویند ضد زلزله است ولی اگر حاضر باشند می توانم دستگاه ویبره برای تست این واحد ها بیاوریم و امتحان کنیم و آن وقت متوجه می شویم که چه ساخته شده است . . . . 

بازدید کننده های محترم چنانچه عکس و فیلم و یا هر مدرکی که نشان دهنده این قضایا باشد را برای انجمن ارسال کنید.....

/ 10 نظر / 47 بازدید
حسني

اقا من شکایت دارم از مسکن مهر عشق اباد و پیمانکارانش . عکس از شناژ ساختمان دارم که درست ریخته نشده . زلزله بیاد خونه سر زن و بچه‌ام خراب شه کی میخاد جوابگو باشه . ها ؟؟؟ محمدیان ، احمدي زاده ، خانم منشي ، يوسفي پور ، پيمانكار ، يا اين دو تا بچه به حساب مهندس فاطمي و رجب زاده ؟؟؟ يكي جواب بده

حامد رخسارپور

با سلام طرح مسکن مهر که از طرف رییس جمهور محترم مطرح شد با هدف خانه دار شدن زوج های جوان بخصوص قشر ضعیف جامعه مطرح شد.گام های بلندی هم برداشته شد.هم زمین مجانی و هم وامهای بلند مدت و با درصد سود کم.منتها چون این طرح در غالب شرکت تعاونی هایی (بخصوص در شهرهای بزرگ) به خود مردم واگذار شد و مردم هم معمولا از قشر ضعیف جامعه بودند.سعی کردند هزینه تمام شده ساختمان را به حد اقل برسانند در نتیجه معمولا از مصالح با کیفیت پایین استفاده می کنند.و با توجه به اینکه افراد شرکت تعاونی ها فنی هم نیستند اغلب به اهمیت واقعی بحث کیفیت مصالح و ضد زلزله بودن هم پی نمی برند.و حاضر هم نیستند با اندکی پول بیشتر یک مهندس ناظر با تجربه و قوی برای نظارت بر کار بگذارند.ضمن اینکه برای شهرهای کوچک با توجه به آشنایی افراد با یکدیگر و روابط بین آنها و کمبود مهندسان با تجربه و متعهد در حرفه مهندسی ,این مشکلات دو چندان می شود.

منتقد مجریان مسکن مهر

همه می خوان تقصیرا رو گردن دیگری بندازن . آقای محمدیان زمان شناژ ریزی مدیر عامل نبودین بخشدار که بودین بالاتر از مدیر عامل .برخوردهایی هم داشتید اما کافی نبود و بدانید که شما هم مقصرید وروز قیامت بازخواست خواهید شد . الان چطور چرا بر روی نقصهای فعلی چشم می بندید . چرا از پیمانکاران نمی خواهید که بعد از رفع کامل همه نقصها خانه ها را واگذار نمایند .اگر به خدا و روز جزا’ ایمان دارید که دارید پس همین حالا جدی باشید و از حق و حقوق این مردم بدبخت که با هزار قرض و غوله توانستند این مبلغ نقدی را جور کنند دفاع کنید .

آگاه

خدا رو ضد هزار مرتبه شکر که با امدن آقای این طرح جان تازه ای گرفت و سرعت باورنکردنی ای داشت به طوری که باعث تعجب همگان شد. و خدا ایشان را خیر بدهد که با همه سنگ اندازی کسانی که در دل مردم هیچ جایی ندارند و میخواهند به زور خودشان را با تخریب این یکی و ان یکی و خیانت به آرا مردم جا کنند این مسئولیت را قبول کردند. ومعلوم است کسانی که تا الان با بستن قرارداهایی که موجود است به منافعی میرسند و اکنون دیگر نمیتوانند چقدر باید ناراحت باشند. مخصوصا مدیر عامل معلوم الحال اول .... خدا و مردم همه اینها را میبینند.

آگاه

آقای محمدیان منظورم بود. باز هم تشکر

خانه دار

آقا چرا یکی مدیر عامل اول رو به دادگاه نمیکشه....,آیا ما قانون داریم من فرش زیر پام رو فروخته بودم. آه.خدا

کارگر

شما ها مثلا انسانهای قرانی هستید اما بدترین ضربات را با این دروغ و تهمت ها به اسلا م میزنید.نمیدانم شاید برایتان قبلا خیلی منافع داشته که حالا با بدترین تهمت ها به جان آقای محمدیان افتاده اید؟بله حتما همینطور بوده. شما همان کسانی هستید که وقتی ایشان در بخشداری بودند نیز طبل هیچ کاری نشد را مینواختید در حالی که فرق شهردار و بخشدار را نمیدانستید.بروید ببینید بعد از ایشان کسی به روستا ها سری زده؟؟ خدا عاقبت همه ما را بخیر کند

محمد مهدی فغانی

سلام عرض می کنم خدمت اهالی محترم عشق آباد من وقتی جویای مسکن مهر در عشق آباد می شدم گاهی مثل لطیفه بود مسکن مهر دقیقا برای کسانی بود که خانه دار شدن برایشان مثل رویا بود اما الان همون قیمتی که برای یک خانه با طرح معمولی تمام می شود در عشق آباد دارد تمام می شود. نمونه ی کسانی که با امید ثبت نام کردند و الان دارند انصراف می دهند کم نیست.

یحیی

سایت جالب و خواندنی دارید!!!!

شهروند

من از ناظرای مسکن تشکر میکنم واقعا زحمت کشیدن [خداحافظ]