ضربه دیگر به بدنه ------!!

بعد از شکست طرح مبارزه با مفاسد اجتماعی(که از همان ابتدا تذکراتی داده شد که این روش مبارزه فایده ای ندارد) و هدر رفتن نیرو و سرمایه کشور حال در خبری حیرت آور یکی از شاخص های بد حجابی را نیم آستین اعلام کردند!و حتی به تاکسی دارن نیز ابلاغ شده که این افراد (ملحد و مفسدان فی العرض!!) را سوار نکنید!!

نمیدانم به قول مختار ابن ثقفی شیعه باید چند بار از یک جا ضربه ببیند تا اصلاح شود.

مگر زمان پیامبر نبود که یهودیان طبق دین خودشان رفت و آمد میکردند اما ایمان مسلمانان واقعی به گونه ای بود که اگر حتی همه اینگونه بودند از آداب دینیشان بر نمیگشتند. البته به قول بعضی عالیجنابان امور دین را به دست متخصصان بسپارید.حال سوالی که از اینها داریم این است که  آیا پیامبر مهربان اسلام اینگونه بود؟یا مثل بعضی ها دختر گریان مردم را با زور میبردو بعد از طی هفت خان و گرفتن تعهد دوباره به دامان جامعه بر میگرداند.( حتما آن شخص اصلاح خواهد شد و بعید نیست اگر حافظ قرآن نیز بشود)!

مگر ماهواره و هالیود با زور چادر را از این کشور ربودند که شما میخواهید با زور بر گردانید.نه با کندن ماهواره ها نمیتوانید این کار را انجام دهید با زور هم که دیدید هر چند اصلاح نشدید! نکند زمان بنده خدایی را که دستگاه ویدئو را جرم میدانست فراموش کرده اید که حال اکثر سایت ها را(حتی علمی!!) را فیلتر میکنید که جوانان مردم گمراه نشوند.نه عزیزان تند رو!با بستن چشم و گوش افراد و اجبار به ندیدن و نشنیدن نمیتوانید آنها را حفظ کنید. اما هر وقت فهمید کار فرهنگی و گفت و گو یعنی چه آنوقت میتوانید امید داشته باشید هر چند شاید خیلی دیر شده باشد.

به قول یکی از شخصیت های کشور  من اگر بخواهم بد باشم با همین لباس روحانیت هم بدم.

اما در پایان به عنوان نماینده دانشجویان میانه رو(البته امیدوارم واقعا اینگونه باشم) دوباره دعوت میکنم به قرآن بر گردید و بخانید که میانه روی بهترین کار است و سعی کنید از خدا و پیامبرش نیز جلوتر حرکت نکنید.

البته اگر در تابستان با نیم آستین( در زمان جاهلیت) به مسجد میرفتیم از حالا به بعد با پیرهن آستین بلند و کت و شلوار به آنجا خواهیم رفت و تنها ذهنیتی ---- از سران حکومت در ذهن جوانان ما خواهد ماند.

 

 

 

/ 4 نظر / 7 بازدید
ناصر

امر بمعروف و نهی از منکر یک وظیفه فردی و اجتماعی است که هم در احکام قرآن کریم و هم در دستورات معصومین علیهم السلام به آن تصریح شده و اجرای آن ضامن سلامت فردی و اجتماعی است تعجب این است که به قرآن و سیره نبوی ص اشاره می کنید اما از اجرای امر بمعروف و نهی از منکر که یکی از فروعات مسلم دین مبین اسلام است با قیاسات مع الفارغ اظهار نگرانی ی کنید

دانشجو

سلام .مواظب خودت باش.اما ایکاش کسانی که مثل شما فکر میکردند در اوج قدرت بودند تا شاهد چنین تصمیمات عجیبی نباشیم

جواب عابدی جون در سوال جوان 28 ساله عشق آبادی

جاده که گفتی داره درست میشه ، حالا بگو ببینم گازرسانی به عشق‌آباد کی انجام میشه ؟ =================================== درخصوص سئوالتون كه وظيفه اصليو اطلاع راني ماست بايد بطور خلاصه عرض كنم كه: از نظر كارشناسان مربوطه در شركت ملي گاز، كازرساني به شهرستان طبس و بخشهاي دستگردان و ديهوك به دليل پراكندگي جمعيت و گستردگي و بزرگي شهرستان توجيه پذير نيست و در زمان ارائه سرويس بخاطر كم جمعيت بودن اين خدمات گسترده و پراكنده توجيه اقتصادي نيست كه... آقاي عابدي با عنوان اين موضوع كه،ارائه حداقل خدمات شهروندي به تمامي مردم محروم شهرستان طبس وظيفه اي ملي و منطقه اي است و توجيه آن هم خدمت رساني به مناطق محروم است و با توجه به پتانسيل بالقوه صنايع و معادن اين شهرستان در هر 3 بخش و برنامه ريزي هاي زيرساختي انجام شده براي آنها ارائه سرويس گازرساني براي بخش صنعتي، بدون ارائه به بخش خانگي توجيه پذير نبوده و بايستي به تمام كل شهرستان از صنعتي،تجاري و خانگي ارائه گردد. كه البته مدارك و مستندات آن نيز در قالب يك خبر در سايت قرار داده خواهد شد. اراداتمند مديريت سايت

جوان 28 ساله عشق آبادی

http://www.yaali.name/site/index.php?option=com_content&view=article&id=1105:bazgoshaei-rah-tapetaq-900321&catid=151:akhbar-tabas&Itemid=2614