استاندار یزد:کدامیک از طرح ها از فیلتر کمیسیون ماده 32میگذرد؟

تصویر اصلی را ببینید

جلسه کمیسیون ماده 32 استان یزد به ریاست استاندار و با حضور معاونین وی و برخی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در سالن حمیدیا استانداری برگزار شد.

 

" محمد رضا فلاح زاده" روز پنج شنبه در این جلسه با اشاره به روند اجرایی پروژه های ملی و استانی در کشور اظهار داشت: پروژه های استانی با اخذ مجوز کمیسیون ماده 32 استان و تامین اعتبار داخلی، آماده اجرا خواهند شد.

وی افزود: پروژه های ملی علاوه بر مصوبه کمیسیون ماده 32 استان پس از تایید وزارتخانه مربوطه به دفتر معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری ارسال شده تا با اخذ مجوز کمیسون ماده 32 کشور برای تامین اعتبار در لایحه بودجه مجلس شورای  اسلامی قرار بگیرد.

استاندار یزد در ادامه طرح های ورزشگاه بزرگ یزد، پروژه های آبرسانی استان، راه های بافق-بهاباد، طبس-ده محمد، کمربند ریلی شهر یزد و حومه، طرح های صنعتی شهرک فناوری و توسعه صنایع نوین، توسعه بیمارستان در شهرستان های خاتم، ابرکوه و بافق و موزه هنرهای معاصر استان را از جمله طرح ها و پروژه هایی دانست که نیاز به مصوبه کمیسیون ماده 32 کشور دارد.

در این جلسه اعضا به بیان دیدگاه های خود پرداختند و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

/ 3 نظر / 8 بازدید
علی

با سلام و خدا قوت اگر ممکن است یک بخشی را اختصاص به اخبار دهید تا کاربران محترم بتوانند اطلاعات بروزی که در گذر آن قرار می گیرند برای اطلاع رسانی و نیز تنویر افکار عمومی به شما انتقال دهند

محمد

آقای استاندار که ادعای اصولگرای،عدالت دارد چرا توجه نمی کند که راه پیرحاجات _ عشق آباد با هیچ توجیه عقلی،شرعی ،ملی و منطقه ای نباید معطل بماند و باز در اینجا اسمی از آن بمیان نیاورده!!! مگر مردم نجیب عشق آباد چه هیزم تری به یزدیها فروخته اند؟!!! چرا این آقات درک نمی کند که بی عدالتیهایش باعث تاراندن مردم از دولت می شود! و زحمات دیگران که عاقلانه و بدون ادعاهای آنچنانی به تمام مردم استان توجه کردند به باد می دهد.

اشنا

سلام دوست عزیز.ای بابا استاندار کیه؟استانداری که نیاد با مردمش دیدار داشته باشه چه استانداریه..؟!استاندار از مردم عاشق عشق اباد نمره قبولی نمیگیره؟چطور جواب این همه بی عدالتی در حق بخش دستگردان را میخاد بده.نمی دونم؟؟!!!