آرمان سبز کویر هم رفت!!

مطلع شدیم در اقدامی عجیب  دومین وبلاگ فعال که به صورت تخصصی روی منطقه کار میکرد از دنیای مجازی خداحافظی کرد.

نکته قابل تامل این که این اقدام بعد از تعطیل شدن سایت فرهیختگان اتفاق افتاد و قابل تامل تر اینکه مدیریت این سایت ها را دو جوان بسیار فعال بخش به عهده داشتند و از این پس باید شاهد غروب دنیای مجازی و همچنین شور و شوق در بخش باشیم.

مدیریت این وبلاگ تخصصی بخش را دوست خوبمان حسین محمدیان بر عهده داشت.و راهکار های بسیار جالبی در مورد ارتقای سطح کشاورزی و دامپروری مناطق خشک ارائه کرده بود.

اما با اضهار بعضی دلایل از دنیای سایبری خداحافظی کرد.(البته رفتن این دوست عزیزمان به گفته خودشان هیچ ربطی به انتصاب آقای حقانی به سمت بخشداری ندارد)

درد دل های او را میتوانید درآدرس زیر مشاهده کنید:

http://armansabzkavir.persianblog.ir/ 

امیدواریم با دقت نظر مسئولین وریشه یابی این اقدامات دیگر شاهد خروج دیگر عزیزان به این شکل نباشیم.چون از اقداماتی که تا کنون انجام داده اند به هیچ شکل نمیشود تقدیر کرد. هرچند نبود این دوستان بدون شک تاثیر سنگین خودش را بر جامعه مجازی و همینطور در بخش خواهد گذاشت.

/ 8 نظر / 8 بازدید
عابدی

آيا جناب عابدي در نظر دارند در دور بعد مجلس كانديد شوند يا خير ؟ پاسخ دهيد . در صورت مثبت بودن هدف از كانديد شدن چيست ؟ ================================================================ سلام قطعاً شركت خواهند نمود (انشاءا...) هدف از كانديدا شدن ايشان هم تا جايي كه مي دانم، ايشان با توجه به گذشت 30سال از انقلاب در سال 87 فراكسيون مناطق محروم را تأسيس نمودند كه بر پايه منويات امام خميني(ره) ايجاد گرديده و اقدامات زيرساختي بسياري براي اين مناطق محروم كه حوزه انتخابيه شان هم سرآمد اين مناطق هست انجام داده اند ايشان مطمئنا جهت پيگيري و به ثمر نشاندن تلاشهايشان و اقداماتي كه موجب رضايت مردم خواهد بود در انتخابات شركت خواهد كرد. درخصوص برخي از اقدامات كه مطمئنا مردم حوزه انتخابيه در جريان هستند، اما برخي اقدامات ايشان كه به دليل مسائلي تاكنون اعلام نگرديده كه مطمئنا خودشان به درزمان معين به موكلينشان گزارش خواهند داد. منبع سایت عابدی جون

دلسوز

خیلی متاثر شدم که جوانان شهرم راهی جز این نیافتند.نمیدونم چه جوری اما اخلاق حکم میکند که اگر قصوری هم سر زده باید از دل این عزیزان در بیاورید و آنها را دوباره از این یاس و ناامیدی برگردانید.

دلسوز

خیلی متاثر شدم که جوانان شهرم راهی جز این نیافتند.نمیدونم چه جوری اما اخلاق حکم میکند که اگر قصوری هم سر زده باید از دل این عزیزان در بیاورید و آنها را دوباره از این یاس و ناامیدی برگردانید.

پدر بزرگ

این چه وضعه خفقانی است که در کل کشور راه انداخته اند؟ چرا اینطوری میکنند

همشهری

بگذارید بروند.اصلا این برای شهر هم بهتر است.حداقل همه چیز آرام خواهد بود.

احمد ثقفی

سلام همشهری گرامی.لطف میکنید اطلاع رسانی میکنید. وزارت نفت 5000نفر فوق دیپلم به بالا استخدام داره.به سایت شرکت نفت مراجعه شود.اطلاع رسانی کنید

جامانده

به وبلاگ انجمن سری بزنید من نظراتی داشتم که نوشتم از اقای حقانی هم طللب راه اندازی یک انجمن به معنای واقعی کردم سکوت معنا ندارد اعلام موضع نمایید هر چند تا حدودی اعلام نموده اید ولی موضع مشخصی ندارید

56+895

[تایید]اصلااز سایتتون خوشم نیامد سعی کنیدانلاین باشید به شما میگن دانشجو .