فشار آقای نماینده باعث تغییر رئیس بهزیستی طبس شد

وی خاطرنشان کرد: در فعالیت دکتر وحیدرضا گازرانی، رئیس پیشین اداره بهزیستی شهرستان طبس، هیچ ‌گونه کاستی یا خللی وجود نداشت و شخص بنده از فعالیت مطلوب ایشان در طول دوران تصدی ریاست بهزیستی طبس، کمال تقدیر و تشکر را دارم.

مدیرکل بهزیستی استان یزد با اشاره به اینکه سنجش عملکرد مدیران بهزیستی شهرستانها بر اساس ارزیابی‌ های ما از حوزه ‌های مختلف معلولان، مددجویان و موسسات وابسته انجام می‌ شود، بیان داشت: با ارزیابی‌ های صورت گرفته، وحیدرضا گازرانی رئیس پیشین اداره بهزیستی شهرستان طبس، جزو یکی از موفق ‌ترین مدیران شهرستان و استان بود که اداره بهزیستی طبس را در ردیف یکی از بهترین ادارات بهزیستی استان یزد قرار داده بود.

وی اضافه کرد: یکی از موفقیتهای گازرانی در طول دوران خدمتش به عنوان رئیس بهزیستی، احداث تعداد بالای مسکن مددجویان بهزیستی در شهرستان طبس با وجود تنگناهای متعدد بود به گونه‌ای که شهرستان طبس از لحاظ تعداد مسکن مددجویان بهزیستی، پس از شهرستان یزد، رتبه دوم استان را به خود اختصاص داده است.

رحیمی ‌نسب ادامه داد: بر اساس گزارشات ارائه شده تیم بازرسی ویژه مدیریت بهزیستی که در بازدید‌ها دوره‌ ای خود از شهرستان‌ها دارند نیز عملکرد اداره بهزیستی شهرستان طبس بسیار مطلوب ارزیابی شده است.

وی با اشاره به اینکه تغییر رئیس اداره بهزیستی شهرستان طبس با رضایت بنده نبوده است، عنوان کرد: محمدکریم عابدی نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس، برای تغییر رئیس بهزیستی طبس پیگیری زیادی کرد و باعث تحمیل فشارهایی از جوانب مختلف شد به طوری که این فشارها به استان، سازمان بهزیستی کشور و حتی وزارتخانه منتقل شد که بر اساس همین فشارهای نماینده و دستور از بالا، مجبور به انجام این جابجایی شدیم.

مدیرکل بهزیستی استان یزد اظهار داشت: بنده دلیل اصرار و پافشاری نماینده مردم طبس برای تغییر رئیس بهزیستی این شهر را نمی‌ دانم، اما بهتر است علت این کار از خود نماینده سئوال شود.

وی افزود: از این موضوع که یک نماینده مجلس تا چه حد می‌تواند در کار نهادهای دولتی از جمله تعیین رئیس یک اداره دولتی ورود پیدا کند نیز مطلع نیستم که لازم است در این زمینه قوانین و مقررات مربوطه مورد بررسی قرار گرفته و موضوع را از مسئولان رده بالاتر جویا شوید.

دکتر وحیدرضا گازرانی پس از حدود هفت سال تصدی پست ریاست اداره بهزیستی شهرستان طبس در مهرماه سال جاری و بدون برگزاری مراسم رسمی تودیع و معارفه، جای خود را به هادی طالب ‌زاده داد.

طالب ‌زاده پیش از این حدود شش سال سمت مسئولیت امور اجتماعی بهزیستی طبس را عهده‌ دار بوده است.

گازرانی نیز اکنون از پست ریاست، به کارمند امور اداری بهزیستی شهرستان طبس تقلیل یافته است.

البته آقای عابدی در جلسه ای که چندی پیش در عشق آباد داشتند از بهزیستی استان بسیار گلایه مند بودند تا حدی که گفتند ما در استان بهزیستی نداریم.حالا به نظر شما حق با کیه؟

/ 2 نظر / 45 بازدید
علي

شهرستان طبس متأسفانه معلوم نيست چرا هميشه قرباني اختلافات و لج بازيهاي اين و آن است مردم طبس چه نفريني شدند ؛الله اعلم . يك روز لج و لج بازي عبدالله زاده و امير حسنخاني چند سالي لجاجتهاي كياني مقدم در برابر امام جمعه و عابدي و همزمان و اكنون هم در تداوم اين هواپرستيهاي نفساني كه عشق آباديها ي بي گناه هم از دودش هميشه كورند لجاجتهاي استاندار با امام جمعه و عابدي و اجازه دادن به مديرانش كه اين اختلافات در بازي قدرت را در جمع مردم برخ يكديگر بكشند و بساط غيبت و تهمت را همواره در بين مردم گسترده داشته باشند. الهي نعوذ بك من همزات الشيطان ، شيطان درون و برون.

معلم

اهالي پيك انديشه حال خود قضاوت نماييد با اين عملكرد ورضايتي كه مردم ومسئولين ازمدير قبلي داشته اند ولي بخاطر علاقه اي كه نماينده به وي نداشته بدون در نظر گرفتن سابقه فعاليت ميزان رضايتمندي ارباب رجوع و....اقدام به جابجايي ايشون شده در حالي كه از همين ابتداي امر مدير مافوق رضايتي به تعامل با مير جديد كه شناختي از وي ندارد جايي براي همكاري وپيشرفت در ان اداره وجود دارد ،اداره راه ، منابع طبيعي وووووووو قس علي هذا حال چه انتظاري از روي خوش نشان دادن يزديها داريد ، تا پايان دوره نماينده هم صبر كنيد وبا انتخاب نماينده اي كه بفكر انتفاع از اين سفره مصوبات واعتبارات بويژه در دولت نهم باشد نه اينكه دوره تمام شده ولي ايشون هنوز به فكر اين هستند كه كجا ي سفره بشينند.